Prehľad cookies
Vlastná Potlač na Mikinu pre Deti, Detské Svetre s Potlačou

Vlastná Potlač na Mikinu pre Deti, Detská Svetre s Potlačou

Vytvor si vlastnú potlač na detskú mikinu s kapucňou a detský sveter s vlastnou potlačou! Detské mikiny s vlastným nápisom do 48 hodín, doprava zdarma od 80 €!
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
  • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  AWDis Detská Mikina
  Just Hoods
  3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 13 Rokov
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
  • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  AWDis Detská Mikina s Kapucňu
  Just Hoods
  3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 13 Rokov

Detská mikina s vlastnou potlačou

Potlač detských mikín sa stáva čoraz obľúbenejšou a na puppynator.sk nájdeš potlač na mikiny pre deti už od 3 rokov. Materiály, z ktorých sú naše mikiny, sú prefektné pre vlastnú potlač obrázka na mikinu, ale aj pre potlač nápisu alebo potlač vlastnej fotky na mikinu s kapucňou. Určite si vyberieš svoju vlastnú potlač.
Detská mikina s vlastnou potlačou - puppynator.sk

Detská mikina s potlačou na športové krúžky

Hľadáš mikinu pre deti s potlačou so športovým motívom alebo detskú mikinu na tréning? Každý tím potrebuje svoje mikiny s vlastnou potlačou loga tímu, prípadne mikiny s potlačou mena hráčov a potlač čísla na športové mikiny. Máme aj predvolené športové motívy potlače, ale úplne pokojne si môžesš zhotoviť vlastný dizajn potlače na detské mikiny pre svoj tím.
Detská mikina s potlačou na šport - puppynator.sk

Potlač na mikiny do školy a pre skupiny

Veľmi obľúbená je potlač na mikiny do tábora a mikiny s potlačou pre skautov. Hromadnú potlač na detské mikiny často využívajú i školy – školské mikiny s vlastnou potlačou alebo mikiny s potlačou pre škôlkarov. Mikiny pre detské skupiny ako mikiny s vlastnou potlačou pre tanečný krúžok alebo mikiny s logom detského klubu si zhotovíš raz dva a presne podľa seba!
Potlač na mikiny do školy - puppynator.sk

Detská mikina s vlastným nápisom a fotkou

Mikina pre deti s potlačou nápisu je super miesto na výroky, ktoré stojí za to zvečniť. Môžeš si vybrať špeciálne písmo na potlač detskej mikiny a takisto rozličné farby potlače na mikinu. Ľahko si vyrobíš aj mikinu s vlastnou fotkou a nápisom – stačí nahrať fotku na mikinu s potlačou, zvoliť si písmo, a je to!
Detská mikina s vlastným nápisom a fotkou - puppynator.sk

Koľko stojí potlač na detskú mikinu?

Najlacnejšia mikina pre deti je u nás už od 14,90 eur. To je detská mikina bez potlače. Ak chceš dievčenskú mikinu s potlačou alebo mikinu pe chlapcou s vlastnou potlačou, cena bude, samozrejme, o niečo vyššia – vždy to závisí ode toho, či chceš potlač na rukávy alebo napríklad potlačiť detskú mikinu aj zozadu. Pre príklad uvedieme potlač na detskú mikinu bez kapucne. Takáto mikina či detský sveter s vlastným nápisom (v našom prípade I <3 MUM) stojí okolo 21 eur. V princípe teda nezaplatíš za detskú mikinu či sveter pre deti viac eur ako za značkový kúsok, no u nás máš výhodu: taká mikina, akú budú nosiť tvoji drobci, sa len tak nevidí!

Uvidím u vás na puppynator.sk všetky motívy na detskú potlač mikín?

Áno. V online Kreátore nájdeš dostatok inšpirácií a všetky sú k dispozícii – žiadne motívy nemusíš „odomykať“, či inak si za ne priplácať. Všetky dizajny potlače detských mikín sú ti plne k dispozícii a je len na tebe, akým spôsobom ich umiestniš na detský sveter či detskú mikinu.

Máte aj detské mikiny pre dvojročné deti?

Oficiálne máme v ponuke na puppynator.sk mikiny pre deti od 3 rokov, ale mnoho našich zákazníkov si vytvára vlastnú potlač na detskú mikinu aj pre svojich nezbedníkov, ktorí sú mladší. To isté platí aj pre staršie deti. Naše mikiny a detské svetre s potlačou sú pre deti do 13 rokov, ale určite potešia a skvele sadnú aj o rok či dva starším chlapcom a dievčatám – pri každej mikine či svetri nájdeš zároveň tabuľku veľkostí, ktorá ti pomôže s tým ako vybrať veľkosť mikiny pre svoje dieťa.

Aký je rozdiel medzi detskou mikinou a svetrom pre deti?

Čo sa týka potlače, tam rozdiel nie je – na detské mikiny aj na detské svetre ide naša potlač rovnako dobre a môžeš si vybrať z tých istých motívov, či si zvoliť fotomikinu alebo fotosveter, prípadne si pripraviť potlač vlastnej fotky na mikinu alebo sveter pre deti. Zvyčajne sa za sveter považuje kúsok bez kapucne a mikina je z teplákoviny a s kapucňou.

Ponúkate aj rozličné farby na mikiny a detské svetre?

Aj detské svetre, aj detské mikiny s potlačou ponúkame v najrôznejších farbách – bola by predsa škoda ukrátiť ťa o skvelé farebné kombinácie. V online Kreátore navyše uvidíš, ako bude vyzerať tvoja vlastná potlač na detskej mikine. Odporúčame vyskúšať pre drobcov kontrastné farby na potlač detského svetra alebo mikiny s kapucňou – ako sa hovorí, dodá to týmto kúskom šťavu!

Akej značky sú vaše detské svetre a mikiny na potlač?

Sú to kúsky značky Just Hoods, ktorá patrí pod značku AWDis, kde sa špecializujú na výrobu kvalitných a moderných mikín, búnd a svetrov z najkvalitnejších materiálov. Potlač na detskú mikinu je absolútne bezpečná a niet sa čoho obávať.

👦

Detská chlapčenská mikina

Parádne mikiny pre chlapcov s vlastnou potlačou v rôznych veľkostiach a štýloch si u nás vytvoríš už za pár minút – vytvárať potlač na mikinu pre chlapca je naviac zábava!
👧

Dievčenská mikina

Krásne a farebné mikiny pre dievčatá sú obľúbeným doplnkom do dievčenského šatníka – najmä vtedy, keď ide o dievčenské mikiny s vlastnou potlačou. Vytvor ich u nás raz dva!
🖖

Mikiny pre súrodencov

Mikiny pre sestry alebo mikiny pre bratov sú skvelé súrodenecké mikiny – či už s vlastným nápisom alebo ako potlač fotky na mikinu pre mladšieho súrodenca.
🎓

Mikiny pre deviatakov

Ak hľadáš mikinu pre deviataka, vďaka širokému výberu našich veľkostí, s tým nebudeš mať žiadny problém. Navyše môžeš dať potlač na deviatacku mikinu a vytvoriť parádny originál!
🙆

Chlapčenské mikiny s kapucňou

Ak hľadáš mikinu pre deviataka, vďaka širokému výberu našich veľkostí, s tým nebudeš mať žiadny problém. Navyše môžeš dať potlač na deviatacku mikinu a vytvoriť parádny originál!
🙋

Dievčenské mikiny bez kapucne

Kvalitné detské mikiny s potlačou pre dievčatá máme aj bez kapucne. Bola by predsa škoda zakrývať krásne vlasy, takže von s nimi a s vlastnou potlačou na dievčenskú mikinu!
🤣

Vtipné mikiny pre deti

Potlač veselého nápisu na detskú mikinu je recept na dobrú náladu. Môžeš ju potlačiť vlastným nápisom, napríklad potlač detského výroku na detskú mikinu alebo aj vtipným obrázkom.
📸

Mikina s fotkou pre deti

Nie je problém potlačiť mikinu vlastnou fotkou. Aby si vytvoril tzv. fotomikinu, stačí, keď nahráš fotografiu do online Kreátora. Ak potrebuješ odstrániť pozadie, stojí to symbolických 5 eur.
🦖

Detská mikina s dinosaurom

Predstav si, ako sa tvoj drobec poteší, keď uvidí potlač na mikinu s dinosaurom! Aj v našej ponuke nájdeš motív na potlač dinosaura v štýle pravekého písma!