Prehľad cookies
Detské Prémiové Športové Oblečenie s Vlastnou Potlačou

Detské Prémiové Športové Tričká s Vlastnou Potlačou

Vytvor si svoje vlastné detské značkové športové tričko s vlastnou potlačou. Vlastný dizajn detského športového trička, tielka či bundy máš hotový za pár minút.
 1. Detský športový dres J&N
  James & Nicholson
  XS, S, M, L, XL
 2. Detské Bežecké Tričko JAKO RUN 2.0
  JAKO
  128, 140, 152, 164
  20,00 € 25,00 €
 3. Detské Športové Tričko Raglan T Sporty
  SOL´S
  6 - 8 Rokov, 8 - 10 Rokov, 10 Rokov, 12 Rokov
 4. Športové Tričko pre Deti - Cool T
  Just Cool
  3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 13 Rokov
 5. Dlhé Detské Tričko JAKO RUN 2.0 na Beh
  JAKO
  128, 140, 152, 164
 6. Detské Bežecké Tielko JAKO RUN 2.0
  JAKO
  128, 140, 152, 164

Potlač značkového trička JAKO alebo James & Nicholson

Nemaj strach a bez obáv potlač značkové športové tričko pre deti. U nás je to úplne jednoduché. Na vlastnú potlač detského športového trička sme vybrali značky, ktoré používajú aj dospelí športovci – či už amatéri, alebo profíci. Detské športové tričko, ktoré uvidíš na našich stránkach, je vyrobené z kvalitných a priedušných materiálov, čo nezbedníci aj ich rodičia ocenia na každom tréningu.
Potlač značkového športového trička JAKO pre deti - puppynator.sk

Potlač detské športové tielko

Vlastná potlač značkového športového tielka pre deti premení detské športové tielko na super parťáka na každý tréning či zápas. V našej ponuke nájdeš množstvo farebných kombinácií a nápadov na dizajn detského športového tielka. Vlastná potlač na detské športové tielko vytvorí z obyčajného oblečenia na telesnú výchovu jedinečný kúsok!
Potlač detské športové tielko - puppynator.sk

Potlač detské funkčné tričko s dlhým rukávom

Predovšetkým v chladnejšom počasí a na skorých ranných tréningoch budú tvoji neposedníci potrebovať špeciálne detské športové tričko s dlhým rukávom. Potlač detské športové tričko s dlhým rukávom – spredu, zozadu, alebo aj na samotných rukávoch – a za pár minút tak vytvoríš funkčné detské tričko s vlastným dizajnom. A ak športuje celá rodina, využi potlač na funkčné detské tričko spolu s dlhými trikami pre dámy a pánov, a máš rodinné športové oblečenie.
Potlač detské funkčné tričko s dlhým rukávom - puppynator.sk

Potlač detské športové tričko pre kluby a tímy

Chceš pre svojho drobca navrhnúť detské športové tričko pre športový tím? Potešíme ťa – vďaka špeciálnej funkcii v online Kreátore si detské športové tričko či dres nadizajnuješ bez toho, aby ťa to stálo hodiny tvojho času. Určite oceníš aj to, že na detské športové tričká s vlastným dizajnom pre tímy ti poskytneme hromadnú zľavu vďaka množstevnej objednávke.
Detské športové tričko pre kluby a tímy - puppynator.sk

Potlač detského športového oblečenia prémiových značiek

Kvalita vlastnej potlače na prémiové športové značky detského oblečenia je rovnaká ako v prípade všetkých tričiek, ale samotné produkty sa vyznačujú vyššou kvalitou vďaka špeciálnym materiálom, z ktorých sú vyrobené. Potlačiť detské športové tričko nie je nič zložité – všetko vyriešiš rýchlo a kompletne online v našom online Kreátore na potlač športových tričiek pre deti.

Potlač značkového detského oblečenia pre celé družstvo

Vlastná potlač detských športových tričiek pre celý tím? To u nás zvládneš ľavou zadnou. Okrem toho, že si vieš detské športové tielka a tričká potlačiť číslami, menami či logom klubu, celé to spravíš rýchlo vďaka hromadnej potlači detského športového oblečenia. Naviac ti k tomu pridáme zľavu za hromadnú objednávku, takže naozaj niet na čo čakať!

Značky detského športového oblečenia s vlastnou potlačou

Pre potlač detského športového oblečenia, či už ide o vlastnú potlač detského športového trička, tielka, alebo bundy, sme sa rozhodli vybrať overené značky, ktoré sú známe aj potlačou športových dresov pre profesionálov. Napríklad značky JAKO, Just Cool alebo Sol's – to všetko sú brandy, ideálne na potlač detského športového oblečenia a následné tréningy, preteky a zápasy. Držíme ti palce!

Detské bundy s vlastnou potlačou

Využi možnosť na vlastnú potlač detskej bundy z materiálu softshell a prenes vlastný dizajn na kvalitnú detskú bundu do tábora, školy v prírode, či na výlety.