Prehľad cookies
Ako si vyrobiť halloweenske tričká s potlačou na párty? - puppynator.sk

Ako si vyrobiť halloweenske tričká s potlačou na párty?

Tričko s lebkou? Tričko na Halloween? Hororové tričko? Vytvor si vlastné Halloween tričko s potlačou online, mikiny s potlačou a detské tričká so strašidlami!
Zľava až do 40 %
a 5% len za registráciu počas nákupu
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80 Eur
Najvyššia kvalita
Nemecké a Belgické značky
Rýchle doručenie
doručíme do 3–5 pracovných dní

Zaručený spôsob, ako sa na halloweenskej party stať hviezdou večera? Vlastná potlač na tričká! (Strašidelné tričká s lebkou ako z hororu a ďalšie tipy.)

Úctu k zosnulým si na Slovensku pripomíname Pamiatkou zosnulých. Avšak v tomto období zbystria i milovníci strašidiel, hororov a temnej atmosféry – prichádza totiž sviatok všetkých strašidiel – Halloween. Práve halloweenska oslava je skvelý priestor na predvedenie vlastného oblečenia s halloweenskou tematikou. Poradíme ti, ako si vytvoriť hororové tričká a mikiny s lebkami, monštrami a ďalšími nápadmi.

Vytvor si Hororové tričko na puppynator.sk
Vybrať dizajn na tričko

🎃Halloweenska párty – ako sa pripraviť? (3 tipy čo na seba)

Aj v našich končinách si už halloweenske oslavy nachádzajú svojich priaznivcov. Veľakrát ide aj o firemné oslavy, ktoré sa nesú v duchu Halloween. Výnimočné však nie sú ani domáce párty. Ak ťa niekto pozval práve na takúto oslavu či event, možno premýšľaš, ako sa naň obliecť. Najlepšou vlastnou maskou na Halloween je podľa nás originálne oblečenie – či už tričko, alebo mikina. Tu je niekoľko tipov, vďaka ktorým ťa strašidelná párty nezaskočí:


Vytvor si Halloweenske tričko na puppynator.sk

1. Hororové tričko

Strašidelné tričko s vlastnou potlačou je jednoduchý, ale vkusný a účinný nápad. Na halloweensku párty sa dostavíš v úplne normálnom oblečení a až keď zo seba zhodíš bundu či mikinu, ukážeš sa v perfektnom tričku s halloweenskou tematikou. Napríklad v takomto, ktoré si zhotovíš online za pár minút a do dvoch dní ho máš u seba doma.

2. Odznak so strašidlom

Halloweenske tričko sa dá vkusne a trefne doplniť napríklad odznakom s vlastnou potlačou. Pokiaľ nemáš nápad na text či strašidelný obrázok na odznak, jednoducho si vyber niektorý z tých, ktoré sú v online Kreátore.

3. Čierne tričko s krvavým nápisom

Občas stačí len jednoduché čierne tričko – napríklad také s dlhým rukávom – a nápis, ktorý povie viac ako obrázok akéhokoľvek monštra. Vlastná potlač to vyrieši bez starostí s obrázkom či vlastnou grafikou. V online Kreátore nájdeš napríklad aj sado-maso font, ktorý je dostatočne vtipným a originálnym spôsobom, ako zaujať!

🌙Halloweenske súťaže a strašidelné darčeky – nápady pre deti aj dospelých

Ak si to práve ty, kto halloweensku párty organizuje, tvoja úloha je predsa len trochu iná než si len nájsť vhodný halloweensky kostým. Jedna vec sú dekorácie, druhá zase aktivity, ktorými chceš zabaviť svojich hostí. Máme pre teba pár nápadov:


1. Nočná cesta odvahy

Táto súťaž je vhodná pre deti aj dospelých – ide len o to, akú úroveň strašidelnosti jej dodáš. Verzia pre dospelých spočíva v tajuplnej ceste lesom či nočnou záhradou, kde pred spustením súťaže nastražíš rôzne desivé pasce. Napríklad masky či tváre vystrihnuté z časopisov, nalepené na stromoch a osvetlené len jemne (ideálne svetlom mesiaca, ale môže byť pouličná aj lampa). Ak pri tvorbe tejto cesty odvahy pocítiš na svojej koži zimomriavky, je jasné, že to robíš dobre!

Tip: V detskej verzii netreba vymýšľať strašidlá. Stačí, aby deti prešli na koniec záhrady a priniesli odtiaľ predmet – napríklad baterku, ktorú môžu využiť na ceste späť – na dôkaz toho, že cestičku zvládli. Deti majú totiž bujnejšiu fantáziu než dospelí; ich predstavivosť pracuje na plné obrátky a veľmi ľahko si domyslia aj veci, ktoré v skutočnosti v záhrade nie sú.

2. Hororová pantomíma s mikinou alebo tričkom ako hlavnou výhrou

Táto zábavno-strašidelná disciplína ti zaručene prinesie úspech u tvojich hostí. Stačí ti tanier alebo miska, do ktorej vhodíš poskladané papieriky s názvami hororových filmov. Následne si každý vyťahuje papierik a napodobňuje pantomímou kultovú scénu z filmu, ktorý je na lístku napísaný. Ten, kto uhádne najviac pantomím, získava hlavnú výhru – mikina s vlastnou potlačou s dátumom hororovej noci. Celkom určite bude víťazovi navždy pripomínať túto nezabudnuteľnú noc na tvojej hororovej párty!

3. Zimomriavky pri ohni – noc strašidelných príbehov

Rozprávanie hororových príbehov nie je síce ničím novým, ale aj preto, že spoľahlivo na ňom fungujú celé generácie, je nesmierne obľúbené. Samozrejme, najviac zaujmú tie príbehy, ktoré sú založené na skutočnej udalosti. Priprav s kamarátmi oheň, ideálne v prírode, zopár dobrôt na opekanie a hromadu strašidelných príbehov. Takto sa môže začať dlhá halloweenska noc! Ak práve nemáš poruke nejaký dobrý strašidelný príbeh, nájdi si jeden či dva cez webstránky, ktoré sa špecializujú na ich zbieranie. Chce to len chvíľku „googlenia“, a o strašidelnú zábavu máš postarané.

Tip: Ak chceš svojich poslucháčov pri ohni poriadne vystrašiť, odporúčame ti uprostred príbehu znenazdajky zakričať, zarevať či vydať zo seba iný hrôzostrašný a hlavne prekvapujúci zvuk, ktorý rozochveje tvojich kamarátov.


👻Tričká pre halloweenskych koledníkov – vlastné strašidelné tričká

Deti v maskách strašidiel pri dverách domu sú typickým obrázkom z amerických filmov, ktoré sa odohrávajú práve počas Halloweenu. Takíto strašidelní koledníci sa však postupne objavujú aj v našich končinách. Pokiaľ ste so susedmi dobrá partia, dohodnite sa, že deti si v okolí zaklopú na dvere a vyzbierajú svoje odmeny za koledovanie. Pravdaže, detskí koledníci sa musia dobre pripraviť – tu je pár tipov od nás:


1. Nauč deti hororovú básničku

Je jasné, že deti nebudú pred dverami recitovať Mor ho! (hoci aj tam by sa našlo niekoľko hororových pasáží). Niežeby sme ťa chceli podceniť, ale, úprimne, poznáš nejakú halloweensku riekanku? Väčšina ľudí zrejme nie, a preto sa táto zábava začína už pri tvorení poriadnej hororovej básničky. Samozrejme, môžeš si pomôcť aj internetom, ale vlastná tvorba sa vždy počíta viac!


Detské Halloweenske tričká s vlastnou potlačou - puppynator.sk

2. Priprav koledníkom strašidelné tričko pre deti

Detské strašidelné tričko je polovica úspechu halloweenskeho koledníka. Síce už bude trochu chladnejšie, ale väčšina susedov deti pozve aspoň na chodbu, kde sa budú chcieť predviesť vo svojom vlastnom strašidelnom tričku. Hrôzostrašná vlastná potlač na tričká navyše dodá celej hre tú správnu mrazivú atmosféru, a takéto tričko sa stane postupom času zberateľským suvenírom. Čo povieš napríklad na takýto nápad na detské tričko s potlačou na Halloween?


3. Pozrite si s celou partiou (detský) hororový film

Hromada strašidelných filmov, a zároveň vhodných pre deti, prebudí nostalgiu aj v tebe. Pozvi detskú partiu svojho synčeka či dcérky k sebe domov a priprav deťom nezabudnuteľný večer s hororovými filmami. Iste, nemusia to byť žiadne krváky; nechceš predsa drobcom spôsobiť traumu. Ale napríklad americké animované príbehy o duchoch či české a slovenské strašidelné rozprávky skvele poslúžia. Hlavne keď sa k tomu bude podávať pečená tekvica. :) Šťastný a hrôzostrašný Halloween!

Tip: Ak chceš svojich poslucháčov pri ohni poriadne vystrašiť, odporúčame ti uprostred príbehu znenazdajky zakričať, zarevať či vydať zo seba iný hrôzostrašný a hlavne prekvapujúci zvuk, ktorý rozochveje tvojich kamarátov.Najpredávanejšie Produkty

E190 Tričko
B&C
S, M, L, 3XL, 4XL, 5XL
Pánske Tričko na Eventy
B&C
S, M, L, 3XL
E190 Tričko pre Deti
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 14 Rokov
Detské Tričko na Eventy
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 14 Rokov