Prehľad cookies
Vytvor si vlastné pivné tričká s vlastnou potlačou - puppynator.sk

Vlastné pivné tričká – potlač na tričko Oktoberfest

Pozri sa na to, ako si také tričko vytvoriť online a zhotoviť tak skvelý darček pre pivára! (+ tipy na darčeky pre pivárov)
Zľava až do 50 %
a 5% len za registráciu počas nákupu
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80 Eur
Najvyššia kvalita
Nemecké a Belgické značky
Rýchle doručenie
doručíme do 3–5 pracovných dní

Pivné Tričko Oktoberfest 2023: Kedy A Kde Je Pivný Festival?

Oktoberfest je okrem piva známy aj extravagantným oblečením, prostredníctvom ktorého návštevníci dávajú najavo svoju lásku k pivu. A to je presne ten moment, kedy je najlepšie vytvoriť si vlastné dámske či pánske tričko s vlastnou potlačou s pivným motívom. Svetoznámy festival piva Oktoberfest 2023 sa v Mníchove, hlavnom meste nemeckého Bavorska, začne už 16. septembra a potrvá 18 dní. Či sa na pivný festival chystáš „po vlastných“, alebo prostredníctvom agentúr, ktoré ponúkajú lístky na Oktoberfest, vieme presne, čo sa ti naň zíde – pivné tričko s vlastnou potlačou! Napríklad takéto:


Dizajny na pivné tričká s vlastnou potlačou a nápisom - puppynator.skAko jednoducho vyrobiť tričko pre pivára? Koľko stojí výroba vlastného pivného trička s potlačou?

Ak si chcel vyrobiť pivné tričko pred niekoľkými rokmi, bolo to pomerne náročné. Najprv si musel zháňať grafika, a potom zase štúdio, ktoré robí aj tlač na oblečenie. Dnes je však všetko omnoho jednoduchšie – vlastný dizajn pivného trička si zhotovíš bez problémov úplne sám v online Kreátore. Zaberie ti to len pár minút, výsledok bude vyzerať presne podľa tvojich predstáv a máš aj istotu skvelej ceny – vo finále teda nestratíš ani čas, ani peniaze.

Napríklad takéto 100 % bavlnené tričko – či radšej pivný dres – ťa vyjde iba na 23,50 eur. A buď si istý, že podobný kúsok v žiadnom obchode nenájdeš!


Nápisy na pivné tričko s potlačou - puppynator.skČi už budeš vyrábať vlastné tričko na Oktoberfest pre seba, alebo pre svojho známeho, k dispozícii máš veľkosti od XS po 3XL a zároveň množstvo už hotových, prednastavených motívov potlače. Takže aj keby si práve nemal nápad na pivné tričko, s pomocou týchto šikovných ready dizajnov, ktoré si môžeš prispôsobiť podľa seba, si s tým hravo poradíš.


Nechce sa ti tvoriť? Vyber si z našich najpredávanejších predpripravených produktov!

Ak hľadáš tričko na Oktoberfest, je takmer isté, že potrebuješ tričko s potlačou pivného motívu. Najjednoduchšie ale bude, keď pivné tričko prestaneš hľadať, a rovno si u nás jedno vytvoríš. Je nám jasné, že pivný motív na tričko je mimoriadne obľúbený, preto (hlavne, ak ťa tlačí čas) si môžeš vybrať niektoré z predpripravených pivných tričiek; v zásobe ich máme desiatky.

 1. E190 Tričko - Kde je pivo Tam je nádej
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 2. E190 Tričko - Napenený pivný pohár
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 3. E190 Tričko - Dizajn - Ešte jedno pivo
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 4. E190 Tričko - Dizajn - Smrtka v Pive
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 5. E190 Tričko - Dizajn Pivný Viking
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 6. E190 Tričko - Opitý ako kačica
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
 7. E190 Tričko - Zachráň vodu - pi pivo
  S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
  16,90 €
Momentík, vytváram produkty
Narvhni si pivné tričko s vlastnou potlačou - puppynator.sk

Pivné tričko s potlačou – ako sa obliecť na Oktoberfest?

Hodí sa ti vlastná potlač trička s pivným motívom. Okolo seba nájdeš stovky ľudí s podobnými tričkami, no pokiaľ si oblečieš vlastné pivné tričko, vynikneš o niečo viac. Ak si, napríklad, zvolíš nápis na pivné tričko, môže to byť skvelý „ice-breaker“ – aj keď, pivo samotné sa o to zrejme postará tiež dosť dobre. :) Pivné tričko s potlačou je naviac omnoho praktickejšie než tradičný bavorský kroj, tamojší obľúbený pivný „dress-code“.
Narvhni si vlastné pivné tričká - puppynator.sk

Pivo tričko – základ pre tvoj súkromný pivný festival

Ak ti niečo skríži plány, a na Oktoberfest sa nemôžeš dostaviť, vlastné pivné tričko a dobrá partia (a dobré pivo) to aspoň sčasti napraví! Zorganizuj októbrovú pivnú párty pre priateľov, kolegov či susedov. Na to, aby bol tvoj pivný večer naozaj nezabudnuteľný ti pomôžu aj naše tipy:
- Vytvor pre každého účastníka pivné tričko s menom (môžeš využiť potlač fototrička alebo naše predvolené pivné motívy tričiek a doplniť ich o meno na zadnú stranu)

- Priprav pre každého účastníka pivnej párty vlastnú potlač na pivný pohár

- Zahrajte si niektorú z pivných hier a víťazovi priprav vlastný pivný odznak pre piváraVo finále potom môže tvoj súkromný pivný Oktoberfest vyzerať aj takto:

Pivné darčeky - Vytvor si svoj balíček - puppynator.skTričko pre štamgastov – pivné darčeky s potlačou

Narvhni si pivné darčeky s vlastnou potlačou - puppynator.sk

Kto povedal, že pivné tričko na Oktoberfest nemôžeš nosiť aj po tom, čo sa festival skončí? Máme pre teba nápad na darček pre štamgasta – tričko s pivným motívom, ktoré si so sebou môžeš vziať vždy, keď ideš na jedno do svojho obľúbeného podniku. Okrem pivného trička to môže byť napríklad:Hľadáš dámske tričko či tieľko s pivným motívom? Si na správnom mieste!

Pivo už dávno nie je len mužskou doménou. Vyparádené milovníčky piva určite stretneš aj na Oktoberfeste. Ak chceš zapadnúť medzi pivárky a predovšetkým, ak je pivo tvoj obľúbený nápoj, vyjadriť to môžeš pokojne aj oblečením. Vyrob si tričko s pivným motívom, ktorým dáš najavo svoju lásku k zlatému moku.

Toto dámske tielko s pivným dizajnom sme vytvorili za 5 minút v online Kreátore a finálna cena za potlač tielka pre pivárku nie je ani 20 eur. Dobré, však?


Dámske tričká s motívom piva - puppynator.sk


5 najobľúbenejších – nápisy na pivné dámske a pánske tričko s potlačou

Nápisy na pivné tričká s vlastnou potlačou

Vlastná potlač na tričká pre pivárky a pivárov sa teší veľkej obľube. Pre teba sme preto vybrali tie nápisy, ktoré sa dostali do TOP pivných motívov na potlač dámskych tričiek.

 • Bez piva neodídem!
 • Keď dopijem pivo, býva mi clivo
 • Pivom proti štíhlej línii
 • Žena, čo prepije aj chlapa.
 • Môj zen? PlzeňPivné tričko či polokošeľa s potlačou ako darček pre chlapa? Prečo nie? Pánske tričká s motívom piva + tipy na chlapské darčeky

Zrejme nie úplne všetci, ale pravdepodobne drvivá väčšina chlapov si na dobrom pive polahodí. To, či chlapi v tvojom okolí majú alebo nemajú radi pivo, ti je už zrejme jasné. A tak isto aj to, ktorého z nich by potešilo jeho vlastné tričko s vtipnou potlačou na tému pivo. Pivné tričko bude super darček pre otca, deda, brata, strýka či iného príslušníka tvojej rodiny.


Pivné tričko s potlačou ako darček pre chlapa - puppynator.sk
Originálny darček pre deda – pivára - puppynator.sk

Darček pre deda – pivára

Na prednú stranu trička alebo pánskej polokošele napíš „Moje biele fúzy nesfarbili roky, ale pena od piva!“ Na zadnú stranu môžeš zvoliť napríklad potlač obrázku pivového pohára.
Pivný darček pre frajera - tričko či pivný pohár

Pivný darček pre frajera

Tričko s pivným motívom tvojho frajera iste poteší, ale možno ho viac prekvapí vlastný pivný pohár s potlačou nápisu, ktorý si tiež zhotovíš v online Kreátore. Môžeš tam napísať napríklad: „Darček od Tvojej druhej najväčšej lásky – hneď po pive."
Navrhni si Darček pre otca s motívom piva

Darček pre otca s motívom piva

Ak tvoj tatko miluje pivo, daruj mu tričko s vlastnou potlačou, ktoré si kedykoľvek môže vziať so sebou do obľúbenej krčmy. Ideálny pivný nápis bude v tomto prípade: „Ani sa nepýtaj a prines ďalšie [pivo]!“ Namiesto slova „pivo“ môžeš použiť ikonku piva, ktorá je v ponuke v online Kreátore.
Pivné tričká pre partiu – skupinové tričko s motívom piva a tričká s potlačou na festival

Keď sa po dlhom čase zíde tá správna partia, treba to osláviť. Či už na chate, na grilovačke, alebo rovno na pivnom festivale Oktoberfest v Mníchove. Na podobné príležitosti ti odporúčame výrobu skupinových tričiek s potlačou. Tričká pre pivnú partiu, tričká na grilovačku či tričko na Oktoberfest – to všetko sú témy, pre ktoré máme v online Kreátore pripravené stovky motívov. Pre väčšie skupiny milovníkov piva sme zostavili výber obľúbených dizajnov:Navrhni si tričko na Oktober fest Online

Pivné tričká na Oktoberfest

Ak sa s partiou tento rok chystáš do Mníchova, vyrob si tričko s potlačou s pivnou tematikou. Naše odporúčanie je jednoduché – nápis na zadnú stranu trička „Beer lovers from [Slovensko]“. Namiesto názvu našej krajiny môžeš dosadiť napríklad emotikon slovenskej vlajky. Prednú stranu môžeš potlačiť ikonkou piva, pod ktorou je nápis „Vitamín B“.
Tip: Ušetri čas a nevytváraj vlajku či ikonku manuálne – máme ju už predpripravenú v online Kreátore.Navrhni si pivné tričko na grilovačku

Tričko na grilovačku s potlačou piva

Grilovačka s kamarátmi je v dobrom zmysle „povinnou jazdou“ predĺženého víkendu na chate. Tak prečo si nepochutnať na skvelom jedle a dobrom pive v spoločnosti najlepších priateľov a v custom tričku s pivným motívom? V online Kreátore môžeš potlačiť prednú stranu trička na grilovačku motívom BBQ a pridať k nemu ikony piva či vlastný nápis.
Tip: Ku grilovačke patrí aj pánska zástera s potlačou napríklad na guláš párty. Aj tento kúsok si vieš vybrať v online Kreátore a umiestni naň vlastný pivný motív.Pivné dresy s vlastnou potlačou

Pivné dresy sú pánske polokošele s potlačou či dámske polo tričká s potlačou, kde môžeš využiť všetky možnosti potlače. Na zadnej strane je TVOJE MENO, na rukávoch ČÍSLO 10, 11 alebo 12 – podľa toho, aké pivo preferuješ a na prednej strane, samozrejme, obrázok či ikona piva. Vytvor takéto dresy pre celú partiu, oblečte si ich a večer s pivom sa môže začať!

Tip: Na nápis mena využi niektoré z našich dvoch grafických pivných písem – dodáš tak pivnému dizajnu na tričko ešte väčší šmrnc!

Navrhni si 100% originálne pivné oblečenie Online

 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
 • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko
B&C
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL
 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Produkt nevhodný na fotopotlač Produkt nevhodný na fotopotlač
 • Čitateľné ako na obrazovke Čitateľné ako na obrazovke
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akciové B&C #E150 Pánske Tričko Biele
B&C
S, M, L, XL, XXL, 3XL
3,20 € 5,20 €
 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
 • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko
B&C
XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL
 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Produkt nevhodný na fotopotlač Produkt nevhodný na fotopotlač
 • Čitateľné ako na obrazovke Čitateľné ako na obrazovke
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akciové B&C #E150 Dámske Tričko Biele
B&C
S, M, L, XL, XXL
3,20 € 5,20 €
 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
 • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
E190 Tričko pre Deti
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 14 Rokov
 • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
 • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
 • Produkt nevhodný na fotopotlač Produkt nevhodný na fotopotlač
 • Čitateľné ako na obrazovke Čitateľné ako na obrazovke
 • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
 • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
Akciové B&C #E150 Detské Tričko Biele
B&C
3 - 4 Roky, 5 - 6 Rokov, 7 - 8 Rokov, 9 - 11 Rokov, 12 - 14 Rokov
3,20 € 5,20 €