Prehľad cookies
Vlastné pivné tričká – potlač na tričko Oktoberfest - puppynator.sk

Vlastné pivné tričká – potlač na tričko Oktoberfest

Pozri sa na to, ako si také tričko vytvoriť online a zhotoviť tak skvelý darček pre pivára! (+ tipy na darčeky pre pivárov)

Milovníci piva sa určite radujú – o chvíľu je tu Oktoberfest a s ním spojené veľké či menšie pivné festivaly všade po Európe. Neoddeliteľnou súčasťou tohto sviatku by malo byť aj tričko s potlačou pre pivára alebo tzv. pivné tričko. Pozri sa na to, ako si také tričko vytvoriť online a zhotoviť tak skvelý darček pre pivára!


Kedy a kde je Oktoberfest? Oblečenie na festival piva

Napriek svojmu názvu sa populárny nemecký festival piva Oktoberfest začne tento rok už 17. septembra, a to v hlavnom meste Bavorska, Mníchove. Potrvá vyše dvoch týždňov – až do 3. októbra. Viaceré agentúry už ponúkajú vstupenky na známy pivný sviatok, no mnohí pivári sa tam vyberú aj sami – na autách, vlakoch alebo letecky.

Oktoberfest je okrem piva známy aj extravagantným oblečením, prostredníctvom ktorého návštevníci dávajú najavo svoju lásku k pivu. A to je presne ten moment, kedy je najlepšie vytvoriť si vlastné dámske či pánske tričko s vlastnou potlačou s pivným motívom.


Dizajny na pivné tričká s vlastnou potlačou a nápisom - puppynator.sk


Ako jednoducho vyrobiť tričko pre pivára? Koľko stojí výroba vlastného pivného trička s potlačou?

Ak si chcel vyrobiť pivné tričko pred niekoľkými rokmi, bolo to pomerne náročné. Najprv si musel zháňať grafika, a potom zase štúdio, ktoré robí aj tlač na oblečenie. Dnes je však všetko omnoho jednoduchšie – vlastný dizajn pivného trička si zhotovíš bez problémov úplne sám v online Kreátore. Zaberie ti to len pár minút, výsledok bude vyzerať presne podľa tvojich predstáv a máš aj istotu skvelej ceny – vo finále teda nestratíš ani čas, ani peniaze.

Napríklad takéto 100 % bavlnené tričko – či radšej pivný dres – ťa vyjde iba na 23,50 eur. A buď si istý, že podobný kúsok v žiadnom obchode nenájdeš!


Nápisy na pivné tričko s potlačou - puppynator.sk

Vytvoriť tričko


Či už budeš vyrábať vlastné tričko na Oktoberfest pre seba, alebo pre svojho známeho, k dispozícii máš veľkosti od XS po 3XL a zároveň množstvo už hotových, prednastavených motívov potlače. Takže aj keby si práve nemal nápad na pivné tričko, s pomocou týchto šikovných ready dizajnov, ktoré si môžeš prispôsobiť podľa seba, si s tým hravo poradíš.


Hľadáš dámske tričko s pivným motívom? Si na správnom mieste!

Pivo už dávno nie je len mužskou doménou. Vyparádené milovníčky piva určite stretneš aj na Oktoberfeste. Ak chceš zapadnúť medzi pivárky a predovšetkým, ak je pivo tvoj obľúbený nápoj, vyjadriť to môžeš pokojne aj oblečením. Vyrob si tričko s pivným motívom, ktorým dáš najavo svoju lásku k zlatému moku.

Toto dámske tielko s pivným dizajnom sme vytvorili za 5 minút v online Kreátore a finálna cena za potlač tielka pre pivárku nie je ani 20 eur. Dobré, však?


Pánske tričká s motívom piva - puppynator.sk

Vytvoriť tielko


Niekedy ale možno nemáš náladu na vytváranie vlastného trička s pivným motívom. Vtedy, aby si to mala jednoduchšie, môžeš využiť naše predpripravené motívy pivnej potlače na tričko. Tieto dizajny si naviac môžeš upravovať – meniť farby, veľkosti či slová v nápise.


5 najobľúbenejších – nápisy na pivné dámske tričko s potlačou

Vlastná potlač na tričká pre pivárky sa teší veľkej obľube. Pre teba sme preto vybrali tie nápisy, ktoré sa dostali do TOP pivných motívov na potlač dámskych tričiek.

  • Bez piva neodídem!
  • Keď dopijem pivo, býva mi clivo
  • Pivom proti štíhlej línii
  • Žena, čo prepije aj chlapa
  • Môj zen? Plzeň

Pivné tričko s potlačou ako darček pre chlapa? Prečo nie? Pánske tričká s motívom piva + tipy na chlapské darčeky

Zrejme nie úplne všetci, ale pravdepodobne drvivá väčšina chlapov si na dobrom pive polahodí. To, či chlapi v tvojom okolí majú alebo nemajú radi pivo, ti je už zrejme jasné. A tak isto aj to, ktorého z nich by potešilo jeho vlastné tričko s vtipnou potlačou na tému pivo. Pivné tričko bude super darček pre otca, deda, brata, strýka či iného príslušníka tvojej rodiny.


Pivné tričko s potlačou ako darček pre chlapa - puppynator.sk

Vytvoriť polokošeľu


Nechaj sa inšpirovať týmito nápadmi na pivné tričká:


Darček pre deda – pivára

Na prednú stranu trička alebo pánskej polokošele napíš „Moje biele fúzy nesfarbili roky, ale pena od piva!“ Na zadnú stranu môžeš zvoliť napríklad potlač obrázku pivového pohára.


Pivný darček pre frajera

Tričko s pivným motívom tvojho frajera iste poteší, ale možno ho viac prekvapí vlastný pivný pohár s potlačou nápisu, ktorý si tiež zhotovíš v online Kreátore. Môžeš tam napísať napríklad: „Darček od Tvojej druhej najväčšej lásky – hneď po pive."


Darček pre otca s motívom piva

Ak tvoj tatko miluje pivo, daruj mu tričko s vlastnou potlačou, ktoré si kedykoľvek môže vziať so sebou do obľúbenej krčmy. ideálny pivný nápis bude v tomto prípade: „Ani sa nepýtaj a prines ďalšie [pivo]!“ Namiesto slova „pivo“ môžeš použiť ikonku piva, ktorá je v ponuke v online Kreátore.


Pivné tričká pre partiu – skupinové tričko s motívom piva a tričká s potlačou na festival

Keď sa po dlhom čase zíde tá správna partia, treba to osláviť. Či už na chate, na grilovačke, alebo rovno na pivnom festivale Oktoberfest v Mníchove. Na podobné príležitosti ti odporúčame výrobu skupinových tričiek s potlačou.

Tričká pre pivnú partiu, tričká na grilovačku či tričko na Oktoberfest – to všetko sú témy, pre ktoré máme v online Kreátore pripravené stovky motívov. Pre väčšie skupiny milovníkov piva sme zostavili výber obľúbených dizajnov:


Pivné dresy

Pivné dresy sú pánske polokošele s potlačou či dámske polo tričká s potlačou, kde môžeš využiť všetky možnosti potlače. Na zadnej strane je TVOJE MENO, na rukávoch ČÍSLO 10, 11 alebo 12 – podľa toho, aké pivo preferuješ a na prednej strane, samozrejme, obrázok či ikona piva. Vytvor takéto dresy pre celú partiu, oblečte si ich a večer s pivom sa môže začať!

Tip: Na nápis mena využi niektoré z našich dvoch grafických pivných písem – dodáš tak pivnému dizajnu na tričko ešte väčší šmrnc!


Pivné tričká na Oktoberfest

Ak sa s partiou tento rok chystáš do Mníchova, vyrob si tričko s potlačou s pivnou tematikou. Naše odporúčanie je jednoduché – nápis na zadnú stranu trička „Beer lovers from [Slovensko]“. Namiesto názvu našej krajiny môžeš dosadiť napríklad emotikon slovenskej vlajky. Prednú stranu môžeš potlačiť ikonkou piva, pod ktorou je nápis „Vitamín B“.

Tip: Ušetri čas a nevytváraj ikonku manuálne – máme ju už predpripravenú v online Kreátore.


Tričko na grilovačku s potlačou piva

Grilovačka s kamarátmi je v dobrom zmysle „povinnou jazdou“ predĺženého víkendu na chate. Tak prečo si nepochutnať na skvelom jedle a dobrom pive v spoločnosti najlepších priateľov a v custom tričku s pivným motívom? V online Kreátore nájdete môžeš potlačiť prednú stranu trička na grilovačku motívom BBQ a pridať k nemu ikony piva či vlastný nápis.

Tip: Ku grilovačke patrí aj pánska zástera s potlačou napríklad na guláš párty. Aj tento kúsok si vieš vybrať v online Kreátore a umiestni naň vlastný pivný motív.