Prehľad cookies
Dámske Polokošele s Potlačou, Logom a Nápisom Online

Dámske Polokošele s Potlačou, Logom a Nápisom Online

Štýlová polokošeľa s potlačou pre dámy s priestorom pre tvoj vlastný nápis, obrázok či fotku. Všetko vytvoríš online. Nemecká kvalita, výroba už do 48 hodín!
Pre Dámy (polokošela) Pre Pánov
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Štandardná kvalita potlače fotky Štandardná kvalita potlače fotky
  • Čitateľné ako na obrazovke Čitateľné ako na obrazovke
  • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  Inspire Polokošeľa
  B&C
  XS, S, M, L, XL, XXL

Navrhni si polokošeľu – Výroba vlastných polokošieľ

Výroba potlače na polokošeľu dnes nie je zložitá. Navrhni si vlastnú polokošeľu s fotkou či iný produkt – polokošeľa s vlastnou potlačou. stačí, keď pôjdeš na puppynator.sk a nadizajnuješ si svoju originálnu polokošeľu. Zvládneš to hravo, online Kreátor je totiž intuitívne dizajnový online nástroj, kde si môžeš vybrať svoj strih, farbu i motív potlače na polotričko pre ženy.

Vyrob polokošeľu – Polokošele s potlačou pre skupiny + zľava

Výroba polokošieľ s vlastnou potlačou sedí aj skupinám. Polokošele s potlačou pre tímy, polokošele na párty, hasičské polokošele či polokošele na turistiku, odporúčame tvojej partii využiť potlač polokošieľ s množstevnou zľavou. Tá závisí od veľkosti skupiny, maximálne vieme zľaviť až 40 %! Pre viac info na skupinovú potlač polokošieľ nám napíš!

Potlač na polokošeľu pre dámy do práce – Firemné polokošele

Na puppynator.sk sa výroba polokošieľ sústredí aj na custom polokošele pre zamestnancov. Firemná tlač na polokošele ponúka veľa možností – polokošeľa s potlačou loga, polokošeľa s názvom firmy a telefónom či polokošeľa do závodu alebo polokošeľa s potlačou pre časníčky. V online Kreátore na puppynator.sk ti na požiadanie odstránime pozadie z fotky len za 5 eur.

Športová polokošeľa s vlastným nápisom – Potlače na polokošeľu

Vytvor si vlastnú polokošeľu s vlastnou potlačou na šport. Napríklad potlač polokošele menom a číslom; dámska polokošeľa s vlastným textom. V online Kreátore si vytvoríš svoj vlastný športový vzor so špeciálnymi druhmi písma s rôznym efektom. Nápis môžeš po polokošeli rozmiestňovať, pridať potlač čísla na rukáv či motivačný citát a zhotoviť si tak super polokošeľu s vlastnou potlačou napríklad na tenis alebo golf.

Koľko stojí potlač na polokošeľu?polokošele na potlač pre dámy z kvalitného materiálu?

Výroba polokošieľ ťa môže stáť rôzne sumy. Hlavný faktor je, ako bude vyzerať tvoja vlastná potlač na polokošeľu pre dámy. Každopádne si nakoniec vytvoríš skutočne originálny kúsok, aký nemá nik iný. Keby si zaň mala platiť profi dizajnérovi, tak, povedzme si úprimne, sa asi nedoplatíš. Naopak na puppynator.sk si polokošeľu s potlačou zhotovíš za pár minút a za zlomok ceny! Naše polokošele sú okrem toho tej najvyššej kvality – priamo od belgických a nemeckých značiek, ktoré sa výrobe tričiek venujú aj desiatky rokov. Preto nemusíš mať strach, že by tvoja pekná potlač na polokošeľu skončila na nekvalitnom oblečení. Polokošele pre dámy na potlač vždy poctivo vyberáme. Príklad: kvalitná polokošeľa pre dámy s potlačou textu a niektorého z predvolených obrázkov z nášho výberu ťa vyjde okolo 20 eur. Samozrejme, že je to neporovnateľne lepšia cena ako za dámsku polokošeľu z dizajnového butiku.

Viete mi poradiť, ak neviem, čo si mám potlačiť na polokošeľu? Výroba polokošele bez potlače je u vás tiež možná?

Nie vždy máš nápad na vlastný motív potlače polokošele, a je to úplne ok. V online Kreátore si pomôžeš stovkami predvolených motívov na potlač dámskych polokošieľ, a navyše si ich môžeš upraviť, ako chceš. U nás máš aj možnosť potlače fotky na ženskú polokošeľu. Fotka na potlač polokošele by mala byť v čo najvyššej kvalite. Pomôžeme ti aj odstrániť z fotky pozadie, aby tvoja potlač na polokošeľu bola presne taká, akú si ju predstavuješ. Pozadie odstránime rovno v online Kreátore, keď si zvolíš túto možnosť. Cena za odstránenie pozadia je symbolických 5 eur. Aj keď sú ženské polokošele s potlačou mimoriadne obľúbené, u nás máš aj možnosť objednávky polokošele bez potlače. Jednoducho si na puppynator.sk vyber polokošeľu pre dámy, ktorá sa ti najviac páči a nechaj ju bez potlače obrázka či textu a prejdi rovno na objednávku.

Máte tabuľku veľkostí pre polokošele s potlačou? Máte v ponuke aj XXL polokošele pre dámy alebo, naopak, veľmi malé veľkosti polokošieľ s potlačou? Aké strihy ponúkate?

Dobrý výber veľkosti polokošele je nesmierne dôležitý, aby ti polokošeľa s potlačou perfektne sedela a mohla si ju s radosťou nosiť. Naším cieľom je, aby si polokošeľu vybrala každá z vás a aby si nemusela robiť kompromisy kvôli svojej postave. Preto ti ponúkame polokošele na potlač vo veľkostiach od XS až po XXL. Aby si to mala jednoduchšie, pri polokošeliach nájdeš aj tabuľku veľkostí podľa šírky a výšky v cm. Veľkosť tvojej budúcej polokošele nemá vplyv na kvalitu či veľkosť potlače – nemusíš sa báť, všetko sa na ňu zmestí. :) Naša polokošeľa pre ženy má rebrovaný golier, dva gombíky a špeciálne upravený dámsky strih. Je skvelá pre rôzne druhy postavy a aj preto je často využívaná ako polokošeľa s potlačou pre zamestnancov či ako firemná polokošeľa alebo polokošeľa pre čašníčky s potlačou loga.

🍭

Dámska polokošeľa s potlačou ružová, biela a čierna

Krásne farebné polokošele s potlačou vyzerajú vďaka sýtym farbám skvele už v základe. Ale keď ich doplníš dizajnom, tak polokošeľa s vlastnou potlačou ťa zrejme poteší ešte viac!
👔

Potlač na dámske polokošeľe dlhý rukáv

Polokošele pre dámy s dlhým rukávom zatiaľ v ponuke nemáme, ale môžeš využiť potlač na rukáv pri štýlových krátkych polokošeliach s potlačou.
👷

Pracovná polokošeľa s vlastnou potlačou krátky rukáv

Naše pracovné polokošele pre dámy majú dostatok priestou na potlač vlastného nápisu, loga či kontaktných údajov, aby fungovali ako skvelé firemné polokošele s potlačou.