Prehľad cookies
Vlastná Potlač na Plyšové Hračky s Menom alebo s Fotkou

Vlastná Potlač na Plyšové Hračky s Menom alebo s Fotkou

Plyšový zajac s menom či plyšový macko s potlačou – plyšové hračky s veľkými očami. Vytvor online skvelý darček pre dieťa – plyšové hračky s vlastnou potlačou.
 1. Plyšová Ovečka Berta
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €
 2. Plyšový Zajačik Bunny
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €
 3. Plyšový Macko Tim
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €
 4. Žirafa Žiža
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €
 5. Žabka Žblnka
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €
 6. Losík Roháčik
  Print Equipment
  Standard
  11,90 €

Vlastná potlač plyšákov - Plyšové hračky s vlastnou fotkou

Vytvor plyšáka online! V ponuke máme 6 x plyšové zvieratká s vlastnou potlačou. Potlač trička pre plyšáka je skvelý nápad na vlastnú potlač hračiek. Ak chceš pre svojich drobcov naozaj personalizovanú hračku, neváhaj a využi tričko, ktoré nosia naši plyšáci, na svoju vlastnú potlač! Obrázok, fotka, nápis – všetko zvládneš spraviť ako potlač online na puppynator.sk.
Vlastná potlač plyšákov, plyšové hračky s vlastnou fotkou - puppynator.sk

Výroba firemných darčekov – Potlač na firemných plyšákov

Vlastný plyšák s potlačou je originálny firemný suvenír. Môže to byť buď vianočný darček pre zamestnancov alebo firemný darček na Deň detí či tiež darček pre kolegu alebo darček na Secret Santa. Výroba plyšákov s potlačou loga firmy je dnes otázkou pár minút a skvele poslúži na to, aby si ľudia vašu firmu zapamätali a mali ju „doma“
Výroba firemných darčekov – Potlač na firemných plyšákov - puppynator.sk

Plyšové hračky s menom – Plyšák s vlastným nápisom

Vyrob si vlastného plyšáka s menom! Je to jednoduché a zvládneš to online – plyšová hračka s nápisom je na puppynator.sk hotová do pár minút. Zvoľ si svoje plyšové zvieratko a umiestni naň vlastný nápis. Najčastejšie ide o plyšáka s menom, plyšového medvedíka s nápisom "I love you" alebo o plyšovú ovečku Shaun, ktorá nosí toto meno na svojom tričku.
Vlyšové hračky s menom – plyšák s vlastným nápisom - puppynator.sk

Hromadná potlač plyšových hračiek – Zľavy na hračky %

Potlač hračiek vo veľkom pre detské tábory, hračky pre detské domovy, potlač plyšákov do škôlky, ale aj potlač plyšových hračiek na Vianoce či narodeninovú párty. Všade tam, kde premýšľaš, ako potešiť deti darčekom, si jednoducho zvoľ plyšáka s vlastnou potlačou – napríklad potlač mena na plyšovú hračku, a sme si istí, že nezbedníkov potešíš! Navyše, pri hromadných objednávkach ponúkame zľavy až do 40 %!
Množstevná potlač plyšových hračiek – zľavy na hračky - puppynator.sk

Plyšák s vlastnou potlačou cena? Koľko stojí hračka s vlastnou potlačou?

Naši plyšáci – či už je to plyšový macík s vlastnou potlačou, hračkársky zajac s potlačou mena, alebo iná plyšová hračka s potlačou, stoja všetci rovnako – 11,90 eur. To je základná cena, a potom nasleduje samotná potlač na plyšovú hračku. Plyšáci s potlačou na puppynator.sk na sebe majú biele tričko, na ktoré si môžeš zvoliť vlastnú potlač. Pozrime sa na to, ako to vyzerá v praxi: Dajme tomu, že chceš plyšového medveďa s vlastnou potlačou. Ak jednu stranu jeho trička využiješ na potlač mena na plyšového macka a druhú ako potlač plyšáka s vlastným obrázkom, výsledná cena bude okolo 21 – 23 eur. Ak si samozrejme, objednáš viacero plyšákov s vlastnou potlačou, radi ti poskytneme hromadnú zľavu do výšky až 40 %.

Aké plyšové zvieratká s potlačou máte v ponuke? Akí veľkí sú vaši plyšáci s vlastnou potlačou? Sú tieto hračky s potlačou vhodné pre deti?

Naše plyšové hračky sú vysoké a široké okolo 20 cm, výška sa zmení, keď sú v sede. Tričko, ktoré nosia, je zo 100 % polyesteru a je vhodné na potlač mena, aby sa tak tvoj drobec potešil napríklad plyšákovi s vlastným menom. Naše hračky sú naviac prateľné. V ponuke máme: plyšového medveďa s vlastnou potlačou, plyšovú žirafu s potlačou, vlastnú potlač na plyšovú žabu, plyšového zajaca s potlačou a plyšového losa a ovečku s potlačou. Všetky naše hračky sú, pravdaže, vhodné pre deti, aj keď častokrát sa z nich stanú napríklad firemné suveníry s potlačou loga. Je na tebe, ako využiješ vlastnú potlač na plyšové zvieratko!

Chcem darovať plyšáka s potlačou, ale nemám nápad na vlastnú potlač – čo s tým? Viem si vytvoriť aj plyšovú hračku s vlastnou fotkou?

Je úplne bežné nemať nápad na vlastnú potlač plyšáka. V tom prípade skoč do nášho online Kreátora a vyber si niektorý z predvolených motívov na potlač plyšákov. Či už je to vtipný text na potlač alebo zaľúbený plyšák s vlastnou fotkou, sme si istí, že si u nás niečo nájdeš! Predvolené motívy obsahujú stovky našich vlastných dizajnov potlače, ktoré sú ti plne k dispozícii. Môžeš ich však aj upravovať – napríklad zmeniť farby vzoru na plyšáka alebo zmeniť text potlače na plyšáka. Môžeš si vytvoriť aj plyšovú hračku s vlastnou fotkou – tzv. fotodarček plyšák. Tu budeš potrebovať čo najkvalitnejšiu fotografiu. A ak náhodou potrebuješ odstrániť pozadie z fotky na potlač plyšáka a nevieš, ako na to, radi ti pomôžeme. Pozadie z fotky odstránime za symbolických 5 eur.

🐑

Plyšová ovečka s vlasntým menom

Je možné, že tvoji nezbedníci prahnú po ovečke Shaun. My máme v ponuke ešte lepšiu ovečku s potlačou – tvoju vlastnú! Zvoľ si potlač na plyšovú hračku a vytvor si skutočný originál!
🐻

Plyšový macík z lásky – valentínsky darček

Plyšák macko je snáď už klasika na Valentína. To ale vonkoncom neznamená, že sa nedá spraviť originálne! Využi možnosť vlastnej potlače na plyšáka a vyrob si skvelý darček.
👀

Vlastná plyšová hračka s veľkými očami

Naše hračky majú rôzne veľkosti očí, ale tie najväčšie má určite plyšová žaba s potlačou. Navyše je to plyšák s tričkom, ktoré môžeš potlačiť vlastným motívom!
📸

Plyšák s fotkou, plyšák s vlastným obrázkom

Vlastná fotka na plyšáka je skvelý nápad na darček z lásky alebo na darček pre dieťa. Nahraj fotku v čo najlepšej kvalite a vyrob si vlastného plyšáka raz dva.
👧

Plyšák s menom, plyšová hračka s vlastným nápisom

Keďže naši plyšáci nosia tričká, môžeš si hravo vytvoriť plyšáka s vlastným menom, nápisom či plyšáka s textom. Vyber si aj druh písma, aby mal tvoj plyšák šmrnc!
🐇

Sediaci plyšový zajac s tričkom a menom

Plyšový zajačik by nemal chýbať v žiadnej detskej postieľke. Navrhni si svojho vlastného plyšáka s veľkými ušami a vlastnou potlačou obrázka či textu na plyšákovom tričku!