Prehľad cookies

Kontakt

Na Puppynator.sk nestrácaš čas s čakaním na cenovú ponuku!

Nečakaj na cenovú ponuku. Vytvor si ju online!

Vyber si svoj produkt, veľkosť a farbu a pusti sa do tvorby vlastného dizajnu. Pri tom, ako ho budeš vytvárať, uvidíš vždy aj aktuálne prepočítanú cenu s prípadnou množstevnou zľavou. Nebude to trvať viac ako minutu, dve!

O nás

V prvom rade ti ďakujeme, že si na našich stránkach. Pravdepodobne si sem prišiel po email:

[email protected]

Ale ak máš chvíľku času, prečítaj si niečo málo o nás.

Chceme ťa ubezpečiť, že sa ti čo najviac posnažíme pomôcť. Naším cieľom totiž je, aby bola tvorba tvojho vlastného oblečenia či predmetu predovšetkým zábava a aby sa ti podarilo vytvoriť to, čo chceš, presne podľa tvojich predstáv. Ak máš chvíľu času, radi by sme ti na nasledujúcich riadkoch vysvetlili, prečo môžeš mať istotu, že Puppynator je pre teba skvelou voľbou – či už ide o hromadnú potlač pre firmu, alebo o jedno jediné tričko.

👉 PUPPYNATOR® je oficiálne registrovaný celoeurópsky brand

Tlačíme len na kvalitné a certifikované značky

S výrobou potlače na oblečenie máme skúsenosti už od roku 2008. Za tento čas sme spoznali a otestovali množstvo druhov potlače a rôznych dodávateľov oblečenia. S tými najlepšími spolupracujeme dodnes, aby sme svojim zákazníkom dodali oblečenie a potlač prvotriednej kvality. Tlačíme na oblečenie nemeckých, belgických, francúzskych, anglických a amerických značiek ako B&C, AWDis, Promodoro, Bella+ Canvas či SOL's. To všetko sú overení výrobcovia zodpovedného a udržateľného textilu s certifikátmi, ktoré získali od prestížnych európskych a svetových inštitúcií. Pre teba to znamená, že sa nejedná o žiadnu podradnú výrobu a že produkty, ktoré si vytvoríš, nie sú len na jedno použitie.

Kde a ako naše produkty vyrábame

Naša výroba je sústredená v Českej republike v meste Teplice. Dôvod je jednoduchý – keďže distribuujeme do celej Európy, práve Česko nám poskytuje výbornú geografickú polohu. Vďaka tomu dokážeme zaručiť mimoriadnu rýchlosť dodania produktov, ktoré si u nás nadizajnuješ.

Cenotvorba našich produktov

Poskytovať najlacnejšie oblečenie na trhu, ktoré však vydrží len pár nosení, nie je naším cieľom. Naopak, v nákladoch na výrobu nešetríme a spolupracujeme s najlepšími. To všetko preto, aby sme ti mohli priniesť kúsky, ktoré niečo vydržia. Potlač na oblečenie a darčekové predmety tlačíme tlačiarňami značky Brother, ktoré patria k absolútnej špičke na trhu. Napokon, najlepším dôkazom toho, že naše ceny sú fér, sú tisíce spokojných zákazníkov.

Druhy a kvalita potlače

Ponúkame celý rad potlačí, a nie iba jeden tip. Je to preto, že na rôzne tipy oblečenia, látok či predmetov sa hodia rôzne druhy potlače. Pokiaľ v tom máš miš-maš, prečítaj si o jednotlivých druhoch alebo sa nám rovno ozvi cez kontaktný formulár, a my ti s výberom potlače poradíme.

Sieťotlač

Predstav si sieťku, ktorá má na určitých miestach medzery – práve tieto medzery vytvárajú vzor výslednej potlače. Pri sieťotlači sa každá farba nanáša osobitným sitom, preto sú náklady na takúto potlač vyššie a z ekonomického hľadiska je teda ideálna na málofarebné motívy. Na druhej strane, pri množstevnej objednávke (80 a viac ks) ti vieme práve pri tomto spôsobe potlače zaručiť najlepšiu cenu.

Flex potlač

Táto metóda je vhodná na oblečenie z rôznych, napríklad aj kombinovaných materiálov, a aj preto je pomerne populárna. Na plotri sa najprv vyreže vzor potlače priamo do fólie. Fólia s takto pripraveným vzorom sa potom umiestni na textil, a následne sa zalisuje. Flex potlač má hladký povrch a vyznačuje sa dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou.

Sublimácia / Sublimačná potlač

Pri tejto technike potlače ide o zahrievanie textilu, počas ktorého sa vzor „vpíja“ do oblečenia. Je to obľúbená technológia predovšetkým pokiaľ ide o potlač bielych tričiek z polyesteru. Síce je to jeidný typ textilu, na ktorý je táto potlač vhodná, je zároveň najodolnejším typom potlače. Najčatejšie ju používame pri potlači športového oblečenia a potlači darčekových predmetov.

DTF potlač (Direct to foil)

Je to novinka medzi technológiami tlače, ktorá si v ostatnej dobe rýchlo získala popularitu. Jej hlavnou výhodou je možnosť potlače na takmer akýkoľvek materiál. Ide v nej o prenos vytlačených motívov priamo na látku pomocou tepelného lisu. Používame ju už pri tlači od 1 ks a nastavili sme ju ako východziu metódu tlače pre BC190 detské, dámske a pánske tričká, jednofarebné body s krátkym rukávom a AWDis dámske, pánske a detské mikiny.

DTG potlač (Direct to garment)

Digitálna tlač vhodná na materiály zo 100 % bavlny. Narozdiel od iných druhov potlače, je to tlač, ktorá ide priamo na oblečenie, resp. látku, a to farbami na vodnej báze. Odporúčame ju pre zložitejšie motívy s viacerými farbami a ich odtieňmi.

Vyšívanie na textil

Venujeme sa aj vyšívaniu motívov na oblečenie. Výšivka na textil sa najčastejšie využíva na firemné oblečenie, napríklad na vyšitie loga. Samozrejme, nešijeme ručne my, ale naše stroje, ktorú dokážu vyšívať hromadne. Na vyšívanie používame len kvalitné nite overených značiek. Vyšívanie na oblečenie ponúkame pri objednávke 50 a viac kusov a treba tu počítať s dobou dodania do 3 týždňov.

Kontaktujte nás

Prevádzkovateľ

PUPPYNATOR, s.r.o.
018 56 Červený kameň, č.159
Slovenská Republika

IČO: 54092868
IČ DPH: SK2121573410

Bankové spojenie:
Tatra banka, a.s
IBAN: SK93 1100 0000 0029 4211 3008
SWIFT/BIC: TATRSKBX

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomôcť s väčšou objednávkou, kontaktujte náš helpdesk tím

Ak chcete zadať hromadnú objednávku, potrebujete pomôcť s objednávkou alebo máte otázky týkajúce sa doručenia, sme tu pre vás a radi vám odpovieme. Kontaktujte nás pomocou nižšie uvedených kontaktov.

email: [email protected]

Ozveme sa vám späť do 24 hodín

tel.č: +421 950 446 611

Iba pre otázky ohľadne potlače. Informácie o objednávkach vám zodpovieme na [email protected]