Prehľad cookies
10x Tip na Originálne Vianočné darčeky a Vianočné oblečenie na puppynator.sk

Tip na Originálne Vianočné darčeky a Vianočné oblečenie

Nevieš, čo darovať na Vianoce priateľke, rodičom, súrodencovi či kolegom? 10 x tip na originálne vianočné darčeky a vianočné oblečenie ktoré si vytvoríš Online
Oblečenie (vybrať) Darčeky
Zľava až do 40 %
a 5% len za registráciu počas nákupu
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80 Eur
Najvyššia kvalita
Nemecké a Belgické značky
Rýchle doručenie
doručíme do 3–5 pracovných dní

Vianoce originálne: 10 x tip na vianočné oblečenie s potlačou a darček s vlastnou fotkou

Nevieš, čo darovať pod stromček priateľke, rodičom, súrodencovi či kolegom? Pozri sa na TOP 10 vianočných darčekov 2022 a pusti sa do výroby vlastného vianočného prekvapenia – potlač mikiny, plyšák s menom či vianočné oblečenie pre bábätká.


Tričko ako vianočný darček na puppynator.sk

Chlapský darček - Potlač si Pánske tričko ako vianočný darček

Top darček pre otca či brata je potlač pánskeho trička. Ak nemáš nápad na potlač vlastného oblečenia, vyber si niektorý z hotových motívov v online Kreátore, alebo jednoducho vyrob vlastný nápis na tričko. Dôležité je vybrať správnu veľkosť – ponúkame veľkosti až do 3XL!


BONUS TIP I: Zľava 5 % pri registrácii

Jednoznačne sa u nás zaregistruj počas nákupu a hneď pri prvej objednávke si môžeš uplatniť 5 % zľavu. Oceníš ju najmä vtedy, keď vyrobíš darček pre celú rodinu – či už fototričká, mikiny s nápisom, alebo potlač plyšákov.Dospelácky darček – Nápis na hrnček na puppynator.sk

Dospelácky darček – Nápis na hrnček, ktorý mení farbu podľa teploty

Predstav si vianočné prekvapenie pre milovníka kávy alebo čaju. Iste očakáva čajový set alebo prémiovú kávu a nič proti tomu nenamietame, ale… až magický čierny hrnček s potlačou, ktorý odkryje nápis po zaliatí horúcou tekutinou, je ten perfektný vianočný hrnček!


Praktický darček – Potlač si Zásteru na puppynator.sk

Praktický darček – Potlač si Zásteru pre babku

Častý darček pod stromček pre mamu či darček pre starkú je potlač zástery. Možno ti tento darček pripadá príliš prvoplánový, ale nie je to tak – farebná kuchárska zástera s potlačou má veľmi ďaleko od nudného darčeka a navyše ho ženy tvojho života naozaj využijú!


BONUS TIP II: Pomoc s grafikou

Neovládaš grafické programy? Bojíš sa, že nemáš estetické cítenie a tvoj darček s potlačou nebude to pravé orechové? Žiadny strach – v online Kreátore nájdeš stovky overených dizajnov – vtipné motívy na potlač darčekov. Ak máš vlastnú fotku a potrebuješ z nej odstrániť pozadie, radi to urobíme za teba len za symbolických 5 eur!


Romantický vianočný darček na puppynator.sk

Romantický vianočný darček – Vankúš s tvojou fotkou

Príjemný vankúš s vlastnou potlačou fotky alebo vankúš s nápisom sú dokonalé darčeky z lásky pre tvojho partnera. Či už hľadáš darček pre frajera, alebo darček pre priateľku, vankúš v tvare srdca je darček, ktorý poteší. Ak máš dobrú fotku vás ako páru, využi ju na potlač fotovankúša!


Vianočný darček pre sestru na puppynator.sk

Vianočný darček pre sestru – Vianočná mikina dámska + potlač

Kvalitná mikina s kapucňou je klasika dievčenského šatníka – môžeš ju nosiť do mesta, na tréning aj doma. Potlač mikiny je v tomto prípade dobré využiť na nápis na mikinu, ktorý vyjadrí tvoj vzťah k sestre, napríklad ako mikina s nápisom Naj ségra.


Vianočný darček pre športovca – Potlač mena na pánsky dres

Ak máš doma amatérskeho Ronalda, Nadala či iného športovca, určite ber potlač vlastného dresu všetkými desiatimi. Vlastný futbalový dres s menom je v našom prípade vlastné športové tričko s nápisom a číslom, ktoré vieš od základu prispôsobiť, a tak vyrobiť nielen vianočný darček pre chlapa či syna.


Vianočný darček pre najmenších vytvoríš na puppynator.sk

Vianočný darček pre najmenších – Potlač na vianočné body pre bábätká

Toto je extra obľúbený darček, pri ktorom sa roztopí aj to najtvrdšie srdce. Keď uvidíš milovaného drobca v body s potlačou s motívom Vianoc, sviatky sa môžu začať. Odporúčame darovať predčasne, aby si na Štedrý večer celá rodina bábätko v bodyčku poriadne užila!


BONUS TIP III: Objednaj viac, plať menej

Je to jednoduché – čím viac vianočných darčekov s potlačou objednáš, tým vyššiu zľavu ti môžeme dať. Okrem zľavy za registráciu totiž ponúkame aj množstevné zľavy pri hromadnej objednávke na oblečenie s vianočnou potlačou, a to už od 10 produktov. Ideálne je to vtedy, keď plánuješ obdarovať celú rodinu a dohodneš sa s kamarátom, ktorý má podobný plán – takto si môžete navzájom pomôcť a získať zľavu až do výšky 40 %!Vianočný darček pre celú rodinu. Rodinné fototričko na puppynator.sk

Vianočný darček pre celú rodinu – Rodinné fototričko s potlačou

Rebríčku Najobľúbenejšie vianočné darčeky 2022 zatiaľ suverénne kraľuje dámske fototričko. (Samozrejme, máme aj pánske fototričko či tričko s fotkou pre deti.) Rodinný portrét na tričko je darček, ktorý stmelí všetkých okolo stromčeka a ktorý na seba oblečú všetci hneď po rozbalení!


Vianočný darček pre deti – Vianočný plyšák s menom

Plyšový macík s menom alebo plyšová ovečka s fotkou na tričku patria medzi absolútne top tipy na detské vianočné darčeky. Vyber potlač plyšáka podľa toho, aké zvieratko má tvoj nezbedník najradšej a využi plyšáka tričko na potlač – či už mena, fotografie, alebo vlastného obrázka.Vytvor si 100 % originálne vianočné darčeky

Organická ECO Textilná Taška
Westford Mill
Jedna veľkosť
Štvorcový Vankúš 40x40cm
Print Equipment
Jedna veľkosť
Lena Biely Hrnček
BestSub
Jedna veľkosť
Pivný Pohár
Print Equipment
Jedna veľkosť
12,90 €
Plyšový Zajačik Bunny
Print Equipment
Jedna veľkosť