Prehľad cookies
Fotodarčeky: Šálky, Vankúše a Darčekové Predmety s Potlačou

Fotodarčeky: Šálky, Vankúše a Darčekové Predmety s Potlačou

Hľadáte skvelý darček na narodeniny alebo darček na Valentína? Vtipný darček pre muža alebo romantický darček pre ženu s potlačou si rýchlo vyrobíte online.
 1. Plyšový Zajačik Bunny
  Print Equipment
  Standard
 2. Žirafa Žiža
  Print Equipment
  Standard
 3. Lena Biely Hrnček
  BestSub
  Standard
 4. Štvorcový Vankúš 40x40cm
  Print Equipment
  Standard
 5. Pivný Pohár
  Print Equipment
  Standard
  12,90 €
 6. Podložka pod Myš
  Print Equipment
  Standard

Poháre a hrnčeky s vlastnou potlačou

Ak hľadáš hrnček ako darček či šálku s fotkou, potom si určite vyberieš z rôznych druhov a tvarov našich hrnčekov s fotkou či šálok s vlastnou potlačou. Pre vyskúšanie – a hlavne ako darček pre šéfa – ti odporúčame nadizajnovať si vlastný pivový pohár s menom či nápisom!
Poháre a hrnčeky s vlastnou potlačou na puppynator.sk

Vankúše s menom, potlač nápisu na vankúš

Obľúbený ako darček na kolaudáciu, ale aj ako darčekový vankúš, je vankúš s vlastnou fotkou. V online Kreátore si naši spokojní zákazníci často vytvárajú aj vankúš s vlastným nápisom, ktorý sa prípadne dá využiť aj ako firemný suvenír, pokiaľ sa rozhodneš pre potlač loga na vankúš.
Vankúše s menom, potlač nápisu na vankúš na puppynator.sk

Zástery s potlačou ako darček

Ak ťa čaká firemná grilovačka, určite si na ňu vytvor vtipné zástery s potlačou. Jeden z našich tipov je napríklad grilovacia zástera s potlačou loga, ktorá dodá teambuildingu správnu atmosféru. Ak potrebuješ zástery s potlačou pre svoj podnik, napríklad zástery s potlačou pre čašníčky, vytvor si jeden či viacero variant a zvoľ si hromadnú objednávku, aby si dostal množstevnú zľavu na zástery.
Zástery s potlačou ako darček na puppynator.sk

Plyšáci s fotkou a menom

Originálny tip na darček pre kolegu, je plyšák s vlastnou potlačou. Predstav si plyšovú hračku s menom tvojho spolupracovníka – presne taký plyšák s vlastným nápisom ti zaberie len pár minút času! Skvele sa dá využiť aj plyšák s potlačou vlastnej fotky, doplnený o vitpný výrok.
Plyšáci s fotkou a menom na puppynator.sk

Ekologické firemné tašky s logom

Moderná firma dnes musí naskočiť na ekologické trendy a ponúknuť ekologické darčekové predmety. Preto ti odporúčame našu eko tašku s potlačou, prípadne bio batoh zo 100 % biobavlny. Praktické a minimalistické darčeky môžeš doplniť o potlač fotky na tašku alebo o batoh s vlastným nápisom. Ak chceš skôr firemné tašky, odporúčame ti potlač loga na tašku či tvorbu batohu s logom.
Ekologické firemné tašky s logom na puppynator.sk

Firemné šiltovky s logom

Šiltovky s menom sú skvelé ako tip na teambuilding pre zamestnancov. Pokiaľ hľadáš darček pre svoj tím, odporúčame ti zvoliť potlač mena na šiltovku a každého ňou obdarovať. Samozrejme, čím viac zamestnancov máš, tým vyššia bude tvoja zľava na potlač darčekových predmetov. Ponúkame ti aj tipy na potlač na šiltovky s rovným šiltom či vlastné motívy na potlač military šiltoviek. Vyhraj sa v online Kreátore na puppynator.sk!
Firemné šiltovky s logom na puppynator.sk

Koľko stoja firemné darčeky? Aká je cena za darčekové predmety v zľave?

Často dostávame otázku, či je na puppynator.sk možná zľava na firemné predmety s potlačou. Samozrejme! Výška zľavy závisí od samotnej objednávky na darčeky s vlastnou potlačou či suveníry s vlastnou fotkou. Vieme sa však dostať až do výšky 40 %. Za darčekové predmety cena sa nastavuje vždy podľa tvojej vlastnej potlače. V ponuke máme rôzne darčeky s vlastným obrázkom, darčekové predmety s menom alebo firemné predmety s logom. Závisí to od toho, ako nakombinuješ svoju potlač na darček. Uveďme si ako príklad jeden z najobľúbenejších darčekových predmetov na puppynator.sk – čierna šálka s nápisom pre zamestnancov. Takýto čierny hrnček s potlačou stojí v základe 13,90 eur. Povedzme, že chceš potlač vlastného loga na hrnček a potlač nápisu. Výsledná cena je v takomto prípade okolo 16 až 18 eur. Dôležité upozornenie: pri hromadnej objednávke na darčekové predmety – čo býva aj príklad horeuvedenej šálky – ponúkame významné zľavy na hrnčeky s potlačou, kedy môže byť cena za kus už od cca 10 eur!

Pomôžete mi s dizajnom darčekových predmetov? Pomôžete mi s grafikou na firemné predmety?

Na obe tvoje otázky je odpoveď áno. Ak nemáš skúsenosti s grafikou alebo nemáš nápad na darček s potlačou, stačí, aby si si prehliadol naše už zhotovené motívy. Všetky sú ti k dispozícii len za 1 euro pre autora dizajnu a máme ich stovky! Ak teda hľadáš vtipný firemný darček alebo s darčekové predmety s logom, neváhaj a pozri sa do našej galérie TOP motívov. Pre tvoje pohodlie sú prehľadne rozdelené do kategórií. Pokiaľ chceš napríklad hrnček s fotkou alebo šálku s vlastnou fotkou do svojej firmy, stačí, aby si ju nahral do online Kreátora a hneď uvidíš, ako bude vyzerať v skutočnosti. V prípade, že z fotky potrebuješ odstrániť pozadie, radi to spravíme za teba za symbolických 5 eur.

Ktoré sú TOP darčekové predmety s potlačou?

Najobľúbenejšie firemné darčekové predmety na puppynator.sk sú dvojfarebný hrnček s fotkou, darčekový vankúš s vlastnou potlačou a dvojfarebná šiltovka s nápisom. Často sa využívajú ako darčeky pre kolegov alebo ako tip na darček pre šéfa.

Za pozornosť však stoja aj ďalšie darčekové predmety a fotodarčeky s vlastnou potlačou, ktoré si u nás vytvoríš bez akýchkoľvek problémov v online Kreátore. A to aj v prípade, že nemáš nápad na vlastný motív potlače, pretože k dispozícii ti ponúkneme stovky predvolených motívov!

🎒

Ekologické tašky a sťahovací batoh

Dizajnová mestská taška na nákup, taška na pláž či eko taška ku kočíku s vlastnou potlačou. Praktický eko batoh na skateboard či len tak na chrbát bude tovj verný parťák kamkoľvek pôjdeš!
🍳

Vtipná zástera na varenie pre muža

100 % bavlnená zástera s vtipnou potlačou do kuchyne zaručí, že pri varení sa dobre nasmeješ! Možnosť hromadnej objednávky zástery s potlačou pre pre čašníčky do reštaurácií a kaviarní.
🐭

Podložka pod myš anime

Ak ťa zaujíma podložka pod myš s vlastnou potlačou anime motívu, skvele to vyriešiš podložkou pod myš s vlastnou fotkou – tvojou obľúbenou anime postavou!
🔴

Firemné darčeky – odznaky s logom

Ak hľadáš skvelý firemný suvenír na event alebo firemný darčekový predmet, zhotov si odznak s vlastným motívom. Náš tip je potlač loga a kontaktných údajov na odznak.
🌇

Darčekové predmety Bratislava až po Košice

Veľmi často si naši zákazníci vytvoria darčeky s potlačou, ktoré potom putujú do našich dvoch najväčších miest. Všetky predmety s vlastnou potlačou dodávame do celého Slovenska!
📸

Fotodarčeky online, Fotky na predmety

Niektoré fotky je treba zvečniť! Darčeky s vlastnou fotkou si vytvoríš rýchlo a jednoducho online. Fotka na hrnček, fotka na vankúš či šálka s fotkou sú otázkou pár minút.