Prehľad cookies

Spôsob dodania

  • Ako dlho trvá výroba objednávky?

Výroba objednávky na Puppynator trvá 48 hodín od prijatia uhradenej objednávky. Počas letnej a vianočnej sezóny sa môže výroba a doručenie predĺžiť. Odporúčame preto objednávať produkty v dostatočnom predstihu. V prípade, že potrebujete svoju objednávku vyrobiť a doručiť rýchlejšie, kontaktujte nás na email: [email protected] 

 

  • Koľko zaplatím za prepravu?

DPD – Štandardná výroba a doručenie 4-5 pracovných dní. Cena za prepravu je 4,9 € pre Slovensko. Dobierka pri nákupe do 50 Eur.

GLS – Štandardná výroba a doručenie 4-5 pracovných dní. Cena za prepravu je 6 € pre Slovensko. Dobierka pri nákupe do 50 Eur.

Packeta – Štandardná výroba a doručenie 4-5 pracovných dní. Cena za prepravu je 3,60 € pre Slovensko. Dobierka pri nákupe do 50 Eur.

DHL - Express - Expresná výroba a Expresné doručenie spravidla do 3 pracovných dní – cena za prepravu je 28,90 € pre Slovensko do 6 produktov. Dopravu cez DHL Express ponúkame na vyžiadanie. V prípade väčšieho množstva produktov može byť cena navýšená podľa cenníka prepravcu.

 

  • Aký je čas dodania?

Objednávky dodávame zvyčajne do 5 pracovných dní.

 

  • Kde je vyrobená moja objednávka?

Naša výroba sa nachádza v Českej republike v Tepliciach.

 

  • Kde sa dozviem informácie o stave mojej objednávky?

Stav objednávky si kedykoľvek overíte vo Vašom konte v sekcii "moje objednávky". O expedícii a doručení objednávky Vám pošleme e-mail. V deň doručenia Vám prepravná spoločnosť pošle sms alebo email ohľadom presného času doručenia.

 

  • Doručujete objednávky aj do iných krajín?

Áno, okrem Slovenska doručujeme do Česka, Nemecka, Rakúska a Chorvátska. Ak chcete doručiť tovar do jednej z týchto krajín, objednávku je potrebné vytvoriť na webstránke danej krajiny puppynator.sk, puppynator.cz, puppynator.de, puppynator.at alebo puppynator.hr.