Prehľad cookies
Vlastná Potlač na Dámske Tričko s Dlhým Rukávom Online

Vlastná Potlač na Dámske Tričko s Dlhým Rukávom Online

Zvoľ si nápis, obrázok alebo fotku a potlač si pohodlné kvalitné tričko belgickej značky. Rôzne farby, pomoc s vlastným dizajnom a objednávky už od 1 ks!
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
  • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt bez možnosti platby na dobierku Produkt bez možnosti platby na dobierku
  • 6 - 8 dní 6 - 8 dní 6 - 8 dní
  Dámske Dlhé Bežecké Tričko JAKO RUN 2.0
  JAKO
  34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Štandardná kvalita potlače fotky Štandardná kvalita potlače fotky
  • Zlá čitateľnosť malých objektov Zlá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  Inspire Tričko s Dlhým Rukávom
  B&C
  XS, S, M, L, XL, XXL

Vytvor si vlastné tričko s dlhým rukávom – Potlač na dlhé tričko

Vlastná výroba tričiek s dlhým rukávom dnes je problém ani online. Navrhni si ženské tričko s dlhým rukávom a využi tlač na dlhé tričká pre zhotovenie originálneho darčeka či pre seba. Na puppynator.sk vyrobíš vďaka online Kreátoru parádne tričko s dlhým rukávom pre ženy. Potlač si prispôsobíš – vyberieš svoj strih, motív, farbu i nápis potlače.

Potlač tričiek s dlhým rukávom pre firmy a zamestnancov

Dámske dlhé tričká s potlačou sú súčasťou našej ponuky. Často sa využívajú ako dlhé dámske tričká s potlačou do závodov alebo podnikov pre zamestnancov či ako dlhé tričká na firemný event. Ani zamestnanecké tričká s dlhým rukávom s potlačou loga či mena firmy nie sú žiadny problém.

Vlastná potlač na tričká s dlhým rukávom pre väčšie skupiny

Potlač trička s dlhým rukávom ponúkame aj pre väčšie partie – napríklad výroba dlhých tričiek na babský výlet či dlhé tričko s vlastnou potlačou pre školákov je, ako sa hovorí, na dennom poriadku. Dokonca na skupinové objednávky poskytujeme aj zľavy, a to podľa počtu kusov až do výšky 40 %.

Potlač dámskych športových tričiek s dlhým rukávom

Tričko s dlhým rukávom s vlastnou potlačou je nevyhnutnou súčasťou každého dámskeho tréningu. Výroba trička s dlhými rukávmi by mala byť tvojou prioritou či už ide o zahriatie sa pred fitness, alebo yogou. Samozrejme, keďže ide o dlhé dámske tričko na šport, určite ťa vhodná potlač môže aj namotivovať – zvoľ si vlastný citát alebo niektorý z našich pripravených športových dizajnov potlače.

Koľko stojí potlač na tričko s dlhým rukávom? Akej kvality sú dlhé dámske tričká?

Všetky naše tričká s dlhým rukávom na potlač sú prvotriednej kvality – získavame ich od nemeckých a belgických výrobcov, ktorí sa produkcii tričiek na potlač venujú roky a desaťročia. Zároveň vždy zabezpečujeme čo najkvalitnejšie dlhé dámske tričká s dlhým rukávom, aby na nich potlač dobre držala. Nemusíš sa teda báť, že by si mala peknú potlač na tričku s dlhým rukávom nízkej kvality. Čo sa týka ceny, uveďme si rovno príklad: naše najobľúbenejšie kvalitné bavlnené dámske tričko s dlhým rukávom a vlastnou potlačou stojí 13,90 eur. Spolu s tvojím nápisom či potlačou niektorého z našich motívov ťa vyjde pod 20 eur. To je významne menej, než koľko by si musela platiť za dizajnérsky originál v butiku či módnom dome!

Dajú sa objednať aj dámske tričká s dlhým rukávom bez potlače? Existuje možnosť potlačiť fotku na dlhé dámske tričko?

Všetky naše dlhé tričká máš k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch bez potlače. Ak teda hľadáš dámske tričko s dlhým rukávom bez potlače, stačí, aby si si vybrala to, ktoré sa ti páči a jednoducho naň nepridala žiadny nápis, motív či fotku, ale rovno prešla k objednávke. Takto máš raz dva zhotovené tričko s dlhým rukávom pre ženy v takej farbe, akú máš rada. Ak chceš, naopak, potlačiť fotku na tričko s dlhým rukávom, nie je to žiaden problém. Môžeš si vybrať, či chceš potlač fotky spredu na dlhé tričko alebo na chrbát či rukávy. A ak by si náhodou potrebovala z fotky odstrániť pozadie, tak sa nemusíš trápiť so žiadnym fotošopom; pozadie z fotky na potlač odstránime za teba, a to len za symbolických 5 eur.

Ako viem, aká je moja veľkosť trička s dlhými rukávmi? Akého strihu je dlhé dámske tričko s potlačou?

Dámske tričká s dlhým rukávom a potlačou majú, samozrejme, rôzne veľkosti – u nás je to od XS až po XXL. Máme teda dlhé tričká pre plnoštíhle, dlhé tričká pre vysoké ženy aj dlhé tričká s vlastnou potlačou vhodné skôr pre nižšie typy. Aby sme ti to však trochu uľahčili, pripravili sme ti k tričku s dlhým rukávom s potlačou aj tabuľku veľkostí, na základe ktorej uvidíš, ktorá veľkosť je vhodná pre teba. Naše dámske tričko s dlhým rukávom má okolo okrúhleho výstrihu rebrovaný lem a celkovo priliehavý dámsky strih. Je vyrobené zo 100 % bavlny.

🙅

Dámske tričko s dlhým rukávom biele, červené a navy

Naše dámske tričká s dlhým rukávom a vlastnou potlačou ti ponúkame vo viacerých farbách – aj v tých najobľúbenejších ženských farbách našich zákazníčok.
🖌

Dlhé dámske tričko s potlačou nápisu

Dámske tričko s dlhým rukávom a potlačou vlastného textu si môžeš u nás nadizajnovať k úplnej spokojnosti, pretože máš k dispozícii desiatky špeciálnych druhov písma.
👷

Vtipné dámske tričko s dlhým rukávom

Vtipné ženské tričká s dlhým rukávom idú na dračku, aj preto, že máme veľa vtipných potlačí už nadizajnovaných, aj preto, že môžeš využiť napríklad aj potlač rukávov!