Prehľad cookies
Vytvor si Potlač na Pánske Tričko s Dlhým Rukávom Online

Vytvor si Potlač na Pánske Tričko s Dlhým Rukávom Online

Perfektné pánske tričká na vlastnú potlač s dlhým rukávom od nemeckých a belgických značiek. Super ceny potlače, objednávka už od 1 ks, výroba do 48 hodín!
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Vysoká kvalita potlače fotky Vysoká kvalita potlače fotky
  • Dobrá čitateľnosť malých objektov Dobrá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt bez možnosti platby na dobierku Produkt bez možnosti platby na dobierku
  • 6 - 8 dní 6 - 8 dní 6 - 8 dní
  Pánske Bežecké Tričko Dlhý Rukáv JAKO RUN 2.0
  JAKO
  S, M, L, XL, XXL, 3XL
  • Vysoká kvalita potlače textu Vysoká kvalita potlače textu
  • Vysoká kvalita potlače dizajnu Vysoká kvalita potlače dizajnu
  • Štandardná kvalita potlače fotky Štandardná kvalita potlače fotky
  • Zlá čitateľnosť malých objektov Zlá čitateľnosť malých objektov
  • Produkt s možnosťou platby na dobierku Produkt s možnosťou platby na dobierku
  • 3 - 5 dní 3 - 5 dní 3 - 5 dní
  Inspire Tričko s Dlhým Rukávom
  B&C
  S, M, L, XL, XXL, 3XL

Akcia na potlač pánskeho trička s dlhým rukávom %

Na puppynator.sk si môžeš vybrať potlač na tričko s dlhým rukávom už od 1 ks. Predstavujeme však aj špeciálnu zľavu na hromadnú objednávku potlače na pánske tričká s dlhým rukávom. Pánske tričko a dlhý rukáv – čím viac tričiek s vlastnou potlačou si objednáš, tým vyššiu zľavu na potlač získaš. Ponúkame zľavy až 40 %!

Potlač na športové pánske tričko dlhý rukáv

Ako pánske tričko s potlačou na cvičenie alebo ako tričko na strečing pred tréningom skvele poslúži tričko s potlačou s dlhým rukávom. Samozrejme, kvalitný materiál zaurčuje, že sa ti bude dobre rozcvičovať aj bez potlače, ale povedz, koho by nepotešila potlač športového motívu na tričko s dlhým rukávom?

Pracovné tričká s dlhým rukávom a potlačou

Potlač na dlhé pánske tričká pre zamestnancov alebo tričká s dlhým rukávom pre pracovné skupiny je mimoriadne vyhľadávaným druhom potlače pracovných pánskych tričiek s dlhým rukávom na puppynator.sk. Odporúčame ti potlačiť tričká s dlhým rukávom logom firmy a využiť ich aj na potlač nápisu a potlač telefónneho čísla tvojej firmy či pracovnej skupiny.

Dlhé Tričko s vtipným motívom

Aj na pánske tričko s dlhým rukávom sa dá potlačiť vtipný motív! Môžeš využiť potlač rukávov a hrať sa tak s celým povrchom, ktorý poskytuje dlhé pánske tričko. Ponúkame ti viaceor vtipných motívov potlače na pánske tričká s dlhým rukávom – vtipné obrázky, veselé fotky, vtipné nápisy na potlač. Určite si vyberieš!

Koľko stojí potlač na pánske tričko s dlhým rukávom?

Cena je, samozrejme, individuálna – závisí od toho, aký motív potlače na pánske tričko si zvolíš a či chceš aj potlač na dlhý rukáv, alebo len potlač zadnej strany trička. Ako príklad dobre poslúži tričko s dlhým rukávom s vlastnou potlačou nápisu na dva riadky, ktoré ťa vyjde okolo 19 eur. Dlhý rukáv si môžeš dať tiež potlačiť, v tom prípade to bude o čosi drahšie, no stále porovnateľné s cenou značkového pánskeho trička s dlhými rukávmi v obchodoch. Len s tým rozdielom, že u nás si spravíš kúsok, aký nemá nik iný!

Máte k dispozícii návrhy na potlač pánskych tričiek s dlhým rukávom?

Áno, máme viacero nápadov a vlastných dizajnov na potlač. Veľakrát sa stane, že zákazníci chcú pánske tričko s dlhým rukávom ,ale nevedia, kaú potlač si na tento kúsok zvoliť. Vtedy zvyčajne pomôžu stovky našich predvolených motívov na potlač trička dlhý rukáv – nápisy, obrázky či mottá a slogany na potlač. Ak chceš využiť pánske tričko s dlhým rukávom na potlač prezentácie firmy čiže ako firemnú potlač trička s dlhým rukávom, odporúčame ti využiť aj zadnú stranu pánskeho trička a aj dlhý rukáv – napríklad na telefónne číslo alebo potlač e-mailu. Okrem toho sa môžeš inšpirovať aj na našom Instagramovom profile alebo rovno odoberať náš newsletter s nápadmi na potlač trička s dlhými rukávmi pre pánov.

Máte aj 3XL pánske tričko s dlhým rukávom na potlač?

Máme. Ponúkam e aj menšie tričká s dlhým rukávom aj naozaj dlhý rukáv na pánske tričká – až do veľkosti 3XL, aby si vybrali aj obri.

Aké rôzne farby dlhých pánskych tričiek máte v ponuke?

Od bielej, cez sivú a červenú až po čiernu – to sú naše základné farby pre pánske tričká s dlhými rukávmi. Všetky tieto tričká sú vhodné na vlastnú potlač na pánske tričko dlhý rukáv, takže si len nakombinuje také farby, ktorú budú ladiť podľa tvojich predstáv.

Ponúkate aj dvojfarebné tričká s dlhým rukávom pre pánov?

Áno, v ponuke máme aj kvalitné pánske tričko dlhý rukáv Baseball LS, ktoré má rukávy inej farby ako zvyšok. Samo osebe vyzerá originálne a určite zaujme, ale keď na toto tričko s dlhým rukávom nasadíš vlastnú potlač, sme si istí, že vynikneš originalitou!

Ponúkate aj pánske tričká s dlhým rukávom bez potlače?

Áno. Všetky naše tričká sú v základe bez akejkoľvek potlače, motívu či dizajnu. Stačí teda zvoliť základnú verziu pánskeho trička s dlhými rukávmi bez potlače, a potom už len zaplatiť v košíku. Takto si ľahko vytvoríš dlhé pánske tričko biele, čierne či jednofarebné a bez potlače.

Ako si zvoliť druh potlače na pánske tričko s dlhými rukávmi?

Veľmi často využívame digitálnu potlač na pánske tričká, aj na rukávy. Táto potlač je vhodná na farebné motívy a na oblečenie zo 100 % bavlny, čiže presne na dlhé pánske tričká s potlačou.

🚲

Pánske tričko na bicykel dlhý rukáv

Tričko s dlhým rukávom pre pánov je perfektné na potlač trička pre cyklistov. Nesklame ani ako pánske tričko pod bundu, ale ani vtedy, keď ide do tuhého a treba vyhrnúť rukávy.
🖤

Čierne pánske tričko s dlhým rukávom

Ak chceš, aby malo tvoje čierne pánske tričko dlhý rukáv a zároveň dostatok miesta na potlač, určite sa pozri na našu ponuku pánskych tričiek v tmavých farbách.
🙋

Pánske tričko s potlačou rukávov

Zákazníci si nezriedka žiadajú aj potlač pánskeho trička s dlhým rukávom nielen spredu a zozadu, ale aj s potlačou na rukávoch. Aj toto ti radi zabezpečíme.